هشت توصیه ای که برای مشاوره زیبایی دندانپزشکی بهتر است بدانید

هشت توصیه ای که برای مشاوره زیبایی دندانپزشکی بهتر است بدانید
شاید شما وقتی به این صفحه آمدید در مورد درمان طرح لبخند و زیبایی لبخندتان مصمم تر شده اید.
مشاوره حضوری هر چند یک یا چند جلسه کاملا رایگان است ولی نقش بسیار مهمی را در آینده درمان شما خواهد داشت. بعد از این که شما با نمونه های مختلفی از فتوگرافی های حرفه ای آشنا شدید و اشراف کافی برای مقایسه لازم بین روش های مختلف اصلاح و ترمیم خط لبخند را بدست آوردید و از میان درمانگران کار بلد به نتایج اولیه رسیدید ،لازم است بصورت رودررو با دندانپزشک خود در مورد مباحث زیر گفتگو کنید.
1 -توقع خود از درمانتان را بصورت شفاف و صریح  با درمانگر خود مطرح و به صورت واقع بینانه به میزان انطباق طرح درمان پیشنهادی با خواسته­ هایتان توجه کنید. بنابراین لطفا صریح حرف بزنید و دقیق گوش کنید.

2-  مزایا و محدودیت های درمانی در روش مورد توافق با درمانگرتان را با وسواس تمام مورد ارزیابی قرار داده و آنها را رصد کنید.

3- بسیار مناسب است که در جلسه مشاوره حضوری همسرتان یا والدین یا دوستان نزدیکتان را به همراه بیاورید. آنها ضمن این که مشاورانی امین برای شما در لحظه تصمیم گیری در مورد رنگ و ... هستند، همراهانی هستند که با تغییرات ناگهانی (هر چند زیبا )که در روز های اول در شما ایجاد میشود بیشترین برخورد را دارند. مسلما اگر توضیحات دندانپزشک شما را بصورت مشترک با شما بشنوند، در تطابق اولیه شما با لبخند زیبا و جدیدتان کمک های خوبی خواهند نمود.

4- در جلسات حضوری اغلب نمونه هایی از مواد و رنگ های متنوع بر روی دندان شما بصورت موقت تست میگردد. این کار کمک بزرگی به انتخاب مناسب ترین رنگ برای لبخند(منظورمان همان دندانهایست که لبخندتان را میسازند) شما می کند .رنگها را با حوصله نگاه کنید.  بارها از درمانگر خود بخواهید برای شما رنگ مورد نظرتان را با رنگ های دیگر مقایسه کند.یادتان باشد هر چند این جلسه رایگان است ولی سرمایه کاری دندانپزشک شما در نهایت رضایت شما در پایان درمان و لبخند شما در سالیان دراز است. پس در تعیین رنگ عجله نکنید و صرفه جو نباشید.

5- اگر از خارج از کشور برای درمان مراجعه نموده یا قصد مراجعه دارید بهتر است قبل از جلسه مشاوره حضوری، سکونت خود در خارج از ایران و مدت زمان اقامت خود در ایران را به همراه یک فتوگرافی مناسب از دندانها و لبخندتان برای ما ایمیل کنید. ضمنا بسیار بهتر است که هماهنگی اولیه را حدودا 8 هفته زودتر انجام دهید. این رزرو وقت مشاوره برای شما هزینه ای نخواهد داشت ولی بخصوص در زمانهای شلوغی مطب به نظم مناسب و خدمات رسانی شایسته به مراجعین کمک خواهد کرد.
ارائه فتوگرافی برای عزیزان دیگر هم خالی از سود نیست هر چند غیر لازم است.

6- اگر بصورت خاص اصرار دارید که دندان های شما مثل فلان عکس در گالری یا... بشود، حتما عکس مورد نظر را با خود بیاورید. این کار برای امکان سنجی خواسته شما مهم است و به درمانگر شما فرصت دیدن خواسته شما را میدهد و بقول معروف " شنیدن کی بود مانند دیدن".
 
7- نه زیاد عجول باشید و نه خیلی صبور .کلینیک در بازه های مختلف زمانی دارای زمان انتظارهای متفاوتی برای درمان است. از آنجایی که خدمات شایسته به شما در مجموعه ای منظم، معنی بیشتری خواهد داشت، نسبت به تعیین وقت خود عجول نباشد و مطمئن باشید ما مشتاقانه پذیرای شما هستیم و زودترین وقت ممکن را به شما خواهیم داد. اگر این وقت همین امروز بود که چه عالی و اگر کمی دیر است، پوزش ما را بپذیرید .
 
 8-  تغیراتی که در لبخند شما ایجاد خواهد شد زیبا و مطابق با به روزترین تکنیک های دندانپزشکی زیبایی خواهد بود. ولی فراموش نکنید که شما مدتها با شرایط قبلی زندگی کرده اید و خودتان و نزدیکانتان به آن لبخند عادت دارید و به آن انس گرفته اید. پذیرش لبخند جدیدتان گاها با دشواری هایی روبروست که لازم است کمی صبر کنید. وعده وعید شش ماهه و یکساله نیست. قراری که ما با هم خواهیم داشت و حضورا هم به شما تاکید میکنیم اینست که پس از توافقات اولیه در جلسه درمان (که مسلما با تامین مقدار زیادی از نظرات شما خواهد بود) کوچک سازی ابعادی دندانها خارج از تایید دندانپزشکتان را به ده روز بعد موکول کنید. 
 
حالا اگر خوب مطمئن هستید که یک جلسه مراجعه حضوری به تصمیم گیری شما کمک می کند لطفا با دندانپزشکی آبان تماس بگیرید:  36294550-035

 از این که یک انتخاب حرفه ای و یک روش حرفه ای برای انتخابتان داشته اید از شما سپاسگزاریم.